רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

רמלה זכתה בפרס שר הפנים לאחריות חברתית לשנת 2015

המדובר בתחרות חדשנית הבוחנת ומעודדת רשויות מקומיות להשקיע ולפתח תחומי פעולה ועשייה חברתית לרווחת התושבים. שר הפנים אריה מכלוף דרעי: אני שמח לבשר לכם על זכייתה של רמלה בפרס השר לאחריות חברתית. ראש עיריית רמלה יואל לביא: קידום ערכים חברתיים, תרבות, התנדבות ותמיכה באוכלוסיות מיוחדות, הם ערך עליון בקביעת אופייה המוסרי והערכי של הקהילה
עיריית רמלה זכתה בפרס שר הפנים לאחריות חברתית. פרס שר הפנים והשר לפיתוח הנגב והגליל  הרב אריה מכלוף דרעי, לאחריות חברתית הינו תהליך חדשני שנועד לעודד רשויות מקומיות להשקיע ולפתח תחומי פעולה ועשייה חברתית לרווחת התושבים.
במכתב אישי ששיגר שר הפנים לראש עיריית רמלה יואל לביא, ציין השר, כי הוא שמח לבשר לו על זכיית העירייה בפרס החשוב.
שר הפנים: "אנו משוכנעים שתמשיכו להתפתח ולקדם את תחום האחריות החברתית לטובת תושבי העיר, אני שמח לבשר לכם על זכייתה של רמלה בפרס השר לאחריות חברתית לשנת 2015".
ראש עיריית רמלה יואל לביא, הודה לשר הפנים וחברי ועדת השיפוט על בחירתה של רמלה בפרס החברתי החשוב. לביא: "אנו רואים חשיבות רבה בקידום הנושאים החברתיים למען רווחת ילדי ותושבי העיר. קבלת הפרס מהווה עדות נוספת לפעולות ומשאבי העירייה המופנים למתן סל שירותים מגוון ומקצועי לתושבי העיר. כחבר בחברה הישראלית אני מאמין שהדאגה לתושבי העיר, קידום ערכים חברתיים, תרבות, עידוד מערך ההתנדבות, תמיכה באוכלוסיות מיוחדות, הם ערך עליון בקביעת אופייה המוסרי והערכי של הקהילה. נמשיך לחזק את המרקם החברתי והרב-תרבותי ולמתן הזדמנות שווה לכל תושב לחיות בכבוד ובאיכות חיים ראויה. אני מודה למחלקה האסטרטגית ולכלל חברי המנגנון העירוני שהיו שותפים לתהליך הבחירה".
השר דרעי ציין, כי 48 רשויות הגישו את מועמדותן וכי הרשויות הזוכות הן אלה שזכו לניקוד המשוקלל הגבוה ביותר על ידי ועדת השיפוט. יצוין, כי תהליך השיפוט התקיים באופן שהבטיח שקיפות ומקצועיות ובחן 9 קריטריונים מרכזיים, בהם בין היתר: אמנת שירות לתושב, יישום חוק הנגישות ותפיסת הנגישות ברשות, קידום ותמיכה באוכלוסיות מיוחדות,  עידוד ההתנדבות בעיר, שיתוף הציבור, קידום אירועי תרבות לכלל התושבים, קידום ביטחון התושבים ומוכנות לחירום בטחוני ואזרחי וקידום ערכים חברתיים.
 
 
חזרה
Facebook