רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

ברמלה נאמנים לחיים

פקחי העירייה, השיטור העירוני וקציני הביטחון בעירייה עברו הכשרה מיוחדת לעזרה ראשונה והצלת חיים, פרי שת"פ בין מגן דוד אדום לעירייה

בפעילות משותפת של מד"א עם מחלקת הפיקוח העירוני, השיטור הקהילתי ומחלקת הביטחון בעירייה, התקיים קורס מיוחד לנאמני חיים שבוצע בשלושה החודשים האחרונים.
בקורס נטלו חלק כלל הפקחים במחלקת פיקוח ושיטור עירוני, כמו כן הצטרפו לקורס קב"טים ממחלקת הביטחון ופקח וטרינרי.  הקורס כלל 20 שעות הדרכה ובסופו של יום הסמיך את החניכים להיות נאמני חיים בפרויקט החדש של מד"א.
בטקס שנערך ביום ראשון השבוע הוענקו תעודות, ערכות עזרה ראשונה אישיות וצוותיות (ערכות לניידות). מ"מ ראש העירייה עו"ד מוטי יצחקי ברך על היוזמה, הודה למנהל מרחב מד"א איילון אפי בר ואנשיו על ההדרכה המקצועית וציין כי העירייה רואה חשיבות רבה בפעילות המשותפת שכל כולה נועדה להצלת חיים.
עוד נכחו בטקס מדריכי מגן דוד אדום,  ראש זרוע תגובה מידית  מר יניב שחר, הקב"ט רובי קורן ומנהל מחלקת הפיקוח אבי בכר שנשאו דברים.
יצוין, כי נציגי מד"א איילון בשיתוף המוקד העירוני, הפיקוח והשיטור, יפעלו יחד במיזם חדש של מד"א לנאמני חיים, כאשר במוקד העירוני תהיה עמדת מכשירי קשר של מד"א ובכל אירוע חרום באזור, תהיה אפשרות לשלוח פקח למתן עזרה ראשונה (פקח מוסמך נאמני חיים).
 
 
חזרה
Facebook