רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

עו''ד ראיס אבו סייף נבחר לחבר מועצת עיריית רמלה

ראש עיריית רמלה ברך את עו"ד אבו סייף ואיחל לו הצלחה בתפקיד שלקח על עצמו. עו"ד אבו סייף החליף את חברו חבר המועצה חסן אבו עבייד ז"ל שנפטר לאחר מחלה קשה

ראש עיריית רמלה יואל לביא ברך את עו"ד ראיס אבו סייף על תפקידו החדש וכניסתו כחבר מועצת העירייה ה- 14 ואיחל לו הצלחה רבה.  עו"ד אבו סייף נכנס לתפקידו והחליף למעשה את חבר המועצה חסן אבו עבייד ז"ל חבר סיעת "אלתרייר" שנפטר באחרונה לאחר מחלה קשה.
אבו סייף הודה ללביא ולכלל חברי המועצה על האמון שניתן לו והעלה קווים לזכרו של חבר המועצה חסן אבו עבייד ז"ל וציין, כי אבו עבייד פעל כל חייו למען הקהילה הערבית בעיר ומחוצה לה. "האלפים שהשתתפו בהלווייתו הם העדות הטובה ביותר להערכה והאהבה שהציבור הערבי רכש לו. צר לי על לכתו בטרם עת של חבר שפעל למען קהילתנו".          

אל דבריו המרגשים הצטרפו ראש עיריית רמלה יואל לביא  וחברי המועצה שהביעו צער על מותו של אבו עבייד. בסיום דבריו העניק עו"ד אבו סייף מגן הוקרה לבן משפחתו של אבו עבייד ז"ל.  יצוין, כי במסגרת ישיבת המועצה חתם עו"ד אבו סייף על הצהרת אמונים ואמר: "מתוקף מחויבותי לשלטון החוק בישראל וכביטוי לשאיפתי לשרת בנאמנות, במסירות, בהגינות וביושר את תושבי העיר ולדאוג לקידומה ושגשוגה של העיר, אני מתחייב לשמור אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שליחותי במועצה". עו"ד אבו סייף ציין, כי יפעל ביחד עם חבריו למועצת העיר לקידום רווחתם של תושבי רמלה.
 
 
חזרה
Facebook