רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

היום הבינלאומי ללא עישון צוין ברמלה

ביום שלישי (31.5) צוין היום הבינלאומי ללא עישון ברמלה, ביוזמת מתאמת הבריאות העירונית, הגב' יעל נסימיאן פאי.

ברחבי  העיר, פוזרו וחולקו על-ידי המתנדבות, דורית סרור, אידית וידמן, מרים טביב ותמי צמרת,  בלונים צבעוניים עליהם נכתב "עיר נקייה מעישון" ופלייר עירוני, המאגד בתוכו את הטלפונים להרשמה לסדנאות גמילה של הקופות בעיר.  כל זאת במסגרת מבצע הסברה על אכיפת חוק מניעת עישון במקומות ציבוריים, בשיתוף הפיקוח העירוני ויחידת ההתנדבות העירונית. את המבצע ליווה, הפקח העירוני, בני בללטי.
תוכנית 'עיר ללא אלימות' הצטרפה גם היא לפעילויות בהובלת עידן גונן. קבוצת המד"צים מחטיבת עידנים, בליווי מדריכת המוגנות מיכל בבייב וכן תלמידים מבית ספר אחווה שהשתתפו בפרויקט 'פעילים צעירים', יצאו לגנים הציבוריים על מנת להעלות את המודעות בנושא בפני הציבור וגם תלו בלונים בפארקים וברחבי העיר.
תלמידי העיר עברו פעילויות בבתי הספר בנושא מניעת עישון על-ידי הצוותים החינוכיים. בבית ספר תיכון השש-שנתי ע"ס ביסטריצקי, התקיימה הרצאה מטעם קופ"ח מכבי, אשר הועברה ע"י דר' ליטל שמש לשכבת ח'.   כמו כן, הוצב דוכן של קופ"ח מכבי בקניון עזריאלי, ובבית רוחם הוצב דוכן של קופ"ח מאוחדת.
לסיכום היום, מתאמת הבריאות העירונית עלתה לשידור ברדיו קול רמלה, והסבירה למאזינים ולתושבים על הפעילות בעיר במטרה למנוע התחלת עישון בקרב הנוער וכן לעודד את תושבי העיר לפנות לגמילה מעישון בקופות החולים.

מתאמת הבריאות העירונית הודתה לכל השותפים לציון היום, ופונה בתוך כך לתושבים המעוניינים לקבל מידע נוסף בנושא העישון ואפשרויות הגמילה בעיר, לפנות למתאמת הבריאות העירונית בשירות הווטרינרי בטל- 08-9771691 או במיילyaelnf@ramla.muni.il
 
 

חזרה
Facebook