רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

חידון קק''ל הארצי התקיים לראשונה ברמלה

לאחר שאשתקד זכו תלמידי שרת במקום הראשון בחידון הארצי של קק"ל, ותלמידי בר אילן מרמלה במקום השני,  הוחלט להעתיק את החידון, בפעם הראשונה, מירושלים לרמלה.

החידון התקיים בהיכל התרבות ברמלה בהשתתפות כ-20 נציגים מכל הארץ ומאות תלמידים מורים ובני משפחה שהגיעו לעודדם בחידון. את רמלה ייצגו בחידון : שיראל דאום ואושרת לוי מבי"ס בר אילן.  הנציגים בחידון יצאו ליומיים של הכנה במרכז קק"ל בנס הרים ובירושלים.  את האירוע כיבדו בנוכחותם יו"ר קק"ל, דני עטר, מ"מ ראש העיר, עו"ד מוטי יצחקי, מנהל אגף החינוך בקק"ל, זוהר ולוסקי, אשר ברכו את המתמודדים ואיחלו להם הצלחה.
אבשלום קור הנחה את החידון, אליו הגיעו ראשי רשויות מכל רחבי הארץ, ראשי הקרן הקיימת לישראל, מנהלת אגף החינוך, אלונה קליינמן,  מנהלת יחידת איכות הסביבה, שרון אטנר ורכז חינוך וקהילה סביבתי, אליקים ויסנשטרן.
במהלך החידון הופיעו חברי להקת 'רמנוער' בשני שירים על ארץ ישראל.   בסיום החידון יצאו התלמידים לסיורי סביבתי במרכז המבקרים של מפעל נשר. על הפקת החידון עמלו אנשי קק"ל בראשותו של ניסים מגנזי, רכז תוכנית מעו"ף יחד עם צוות יחידת איכות הסביבה המרכז את הפעילות של קק"ל ברמלה.
יו"ר קק"ל הבטיח להמשיך את שיתוף הפעולה והפעילות המבורכת ברמלה יחד עם קק"ל.


חזרה
Facebook