רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

ברמלה משקיעים יותר במי שזקוק לנו

עיריית רמלה חילקה ליותר מ -2000 משפחות סלי מזון ותווי קנייה לפסח
כבכל שנה לקראת חג הפסח נערכה עיריית רמלה באמצעות תורמים רבים והמחלקה לשירותים חברתיים ומחלקת הקליטה לחלוקת שוברים וסלי מזון. ראש עיריית רמלה יואל לביא: "בעשייתם המבורכת של התורמים יש תרומה חשובה לביסוסה של חברה איתנה, צודקת ושוויונית יותר. מדובר במפעל חסד של אהבת האדם ודוגמא לערבות הדדית. חג פסח שמח וכשר" 

כמדי שנה מתקיים ברמלה מבצע חלוקת סלי מזון ותווי קנייה לרכישת מזון לתושבי העיר, המנוהל על ידי המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה.                                               
ראש עיריית רמלה יואל לביא, בירך על העשייה וציין: "בעשייתם המבורכת של התורמים יש תרומה חשובה לביסוסה של חברה איתנה, צודקת ושוויונית יותר. מדובר במפעל חסד של אהבת האדם ודוגמא לסולידאריות חברתית וערבות הדדית. אנו מאחלים לכולם חג  של פריחה, חג פסח שמח וכשר".
מספר המשפחות הנזקקות בעיר גדול, ומתוך רגישות לצרכים הגדלים לפני החג, הקצתה העירייה גם השנה תקציב מיוחד לרכישת תווי קנייה לנזקקים.
אילנה שנבל, מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים: "זכינו, וגם השנה התמידו לסייע לנו בתרומות כמו כל שנה ארגונים שונים בהם: עמותת יד ביד, הקרן לידידות,  מפעל החסד יד ביד, תעשיה אווירית, בית משפט, בנק לאומי, מע"מ רמלה, חברות מסחריות, עמותת חסדי אשר וחיה, קרן הצדקה של הגרעין התורני, חב"ד רמלה, ארגון לתת, בית תמחוי רשב"י, תנועת מכבי עולמי, ברכת מרגלית, אש"ל חב"ד ותורמים פרטיים.
חלוקת הסלים ותווי הקנייה התבצעה בהתאם לרשימת תושבים המוכרים במחלקת הרווחה שהוזמנו טלפונית וקיבלו את הסיוע בצורה מכובדת ובמאור פנים על ידי עובדי מחלקת הרווחה ומתנדבים, כשבוע לפני החג.  כן חולקו תווי קנייה לעשרות משפחות ועולים חדשים.
התגייסו למבצע החלוקה וגיוס התרומות, עובדי המחלקה לשירותיים חברתיים, יחידת ההתנדבות העירונית, עובדי מחלקת הקליטה, הפיקוח העירוני, מחלקת רכש, תברואה ומתנדבים רבים.

שנבל: "אנו מודים לכל הלוקחים חלק במבצע, ושמחים כי השנה נוכל  לסייע ליותר מ-2000 בתי אב של משפחות וקשישים בעיר, ובכך נקל עליהם ולו במעט את ההכנות לחג ונעשיר להם את שולחן הפסח, ומאחלים לכל תושבי העיר חג פסח שמח וכשר".
 
 

חזרה
Facebook