רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

מצלמות העירייה חשפו נערים החשודים בגניבת משטח דשא סינטטי מגן ילדים

מצלמות האבטחה שהתקינה עיריית רמלה ברחבי העיר הוכיחו פעם נוספת את יעילותם, כאשר הנציחו מספר נערים שנחשדו בגניבת משטחי דשא סינטטי מגן לימן בעיר. מבדיקת המקרה מתחוור, כי אנשי המוקד העירוני הבחינו באמצעות מצלמות העירייה הממוקמות בכל רחבי העיר, בנערים סוחבים משטחי דשא סינטטי בסמוך לגן הילדים.

המוקדנים הערניים הזעיקו מיד את אנשי הפיקוח העירוני וניידת השיטור העירוני, תוך מעקב אחרי הנערים עד ללכידתו של אחד הנערים שעוכב לחקירה על-ידי שוטרי תחנת משטרת רמלה.  משטחי הדשא הגנובים הושבו למקומם.
מנכ"לית העירייה הגב' איילת כהן, שיבחה את פעולות המוקדנים ופקחי העירייה והדגישה, כי העירייה בשיתוף המשטרה פועלת למיגור תופעת הוונדליזם בנחישות בכל האמצעים העומדים לרשותה כקבוע בחוק.
מנהל המוקד העירוני גלעד פינקלשטיין ציין, כי באחרונה אירעו שורה של מקרים בהם הצליחו מוקדני המוקד למנוע מעשי ונדליזם ופגיעה ברכוש ציבורי באמצעות המצלמות העירוניות.  אחד המקרים שמנע אסון בשל ערנות המוקדנים הוא כיבוי שריפה שפרצה בסמוך לעמדת בלוני גז באחת השכונות בעיר.

יודגש, כי העירייה פועלת למען רווחתם ושיפור איכות חייהם של תושבי העיר ורואה בחומרה רבה את מעשי הגניבה והוונדליזם. בעירייה הדגישו, כי בכוונתה להמשיך ולפעול בנחישות למיצוי הדין ואכיפת החוק כנגד מבצעי הוונדליזם.
 
 

חזרה
Facebook