רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

ערב הוקרה מיוחד לחברי הנהלת המתנ''ס ברמלה

הנהלת רשת המתנ"סים ברמלה קיימה ערב הוקרה מיוחד לחברי הנהלת המתנ"ס שסיימו תפקידם ולחברי ההנהלה החדשה. ראש העיריה מר יואל לביא: אני גאה בכל אחד ואחת מחברי ההנהלה הפורשים שתרמו מזמנם ומרצם לטובת הקהילה בעיר. חבר ההנהלה הוותיק  מר אברהם שמיל: הפכנו ביחד את המוסד לנושא הדגל של פעילות מבורכת המשרת נאמנה את כלל ילדי ותושבי העיר 

הנהלת רשת המתנ"סים ברמלה קיימה במוצאי שבת (27.2), ערב הוקרה מיוחד לחברי הנהלת המתנ"ס שסיימו תפקידם ולחברי ההנהלה החדשה. ראש העיריה מר יואל לביא, הודה לחברי ההנהלה היוצאת על תרומתם  רבת השנים בקידום מסגרות חינוך ופנאי לתושבי וילדי רמלה. לביא ציין את שיתוף הפעולה הפורה בין העירייה למתנ"ס, והדגיש כי הוא גאה בכל אחד ואחת מחברי ההנהלה הפורשים שתרמו מזמנם ומרצם לטובת הקהילה בעיר.  בשם חברי ההנהלה הפורשת ברך מר אברהם שמיל המלווה את המתנ"ס שנים רבות עוד כשכיהן כמזכיר מועצת פועלי רמלה. שמיל: "שנים רבות של פעילות ציבורית ענפה בתרבות, בחינוך, בהשכלה ובספורט. הפכנו ביחד את המוסד לנושא הדגל של פעילות מבורכת  המשרת נאמנה את כלל ילדי ותושבי העיר.  הצלחנו במשך השנים ללכד צוות עובדים מסור, אמין בעל מוטיבציה גבוהה של אחריות, ידע ומסירות במטרה אחת יחידה, לשרת ולתת. תודה והערכה לכם העובדים על פעילותכם". שמיל  שלווה בבני משפחתו הודה בהתרגשות לראש העיר ואמר:"תודה מיוחדת לראש העיר יואל לביא, שנתן אמונו בי לאורך השנים ואשר נותן אמון במתנ"ס ותומך בעשייתו".                             
מנכ"ל רשת המתנ"סים ברמלה מאיר בן חמו, הודה בחום לחברי הנהלת המתנ"ס בראשם ליו"ר ההנהלה היוצאת מר שמוליק לבקוביץ, על תרומתם לטובת הקהילה ברמלה בהתנדבות מלאה. בן חמו ברך את חברי ההנהלה החדשה בהם מנכ"לית העירייה הגב' איילת כהן והודה לראש העיר על תמיכתו לאורך כל הדרך.                                            

חברי ההנהלה שסיימו תפקידם:  מר שמיל אברהם, מר לבקוביץ שמוליק, מר גרינברג יוסף, מר אלי אלמקייס, ד"ר יגודייב יצחק , גב' לאה פינדר, מר אשר שלי, מר אריה (לייבלה) סולומון, מר שחר סרור, גב' דורית רום, מר גיא טננבויים, מר סטיוארט שריידר. על הצד האומנותי ניצחו מקהלת "רמים", בן אלקיים והזמרת רוויטל קראוז בשירי ארץ ישראל היפה והטובה.
 

חזרה
Facebook