רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

נחנך ברמלה בית פרקליט מחוז המרכז

לשכת עורכי הדין בישראל, בראשותו של עו"ד אפי נוה, החליטה למקם את בית הפרקליט של מחוז המרכז (בהקמה) ברמלה. ראש עיריית רמלה יואל לביא ברך את המייסדים ובחירתם בעיר. באירוע החגיגי והמרשים, בו נקבעה מזוזה, דיברו כל האח"מים על חשיבות שיתוף הפעולה בין עורכי הדין במחוז לקהילה ברמלה ובאזור בכלל ולמוסדות החינוך בפרט
נשיא בית המשפט המחוזי מרכז, השופט אברהם טל, מנהל הנהלת בתי המשפט, השופט מיכאל שפיצר, נשיאת בתי משפט השלום במחוז המרכז השופטת עינת אורן, ח"כ רויטלסוויד, ראש עיריית רמלה, יואל לביא, מ״מ ראש העיר עו״ד מוטי יצחקי, ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אפי נוה, מנכל״ת עיריית רמלה איילת כהן, ראש חטיבת התביעות במשטרת ישראל תת-ניצב עו״ד לילי באומקר, יושבי ראש מחוזות הלשכה, שופטים, חברי כנסת ומאות עורכי דין נכחו ביום שלישי השבוע בחנוכת בית הפרקליט של מחוז המרכז (בהקמה) ברמלה של לשכת עורכי הדין, בראשותו של עו"ד אבי חימי. 
נשיא בית המשפט המחוזי, השופט אברהם טל, דיבר על חשיבות הקשר שבין עורכי הדין לקהילה באזור ואמר: "יש להם תפקיד חשוב בשיתוף הפעולה עם הרשויות המקומיות באזור בכלל ועם מוסדות החינוך שבהן בפרט, וזאת, על מנת להקנות לתושבים, ובמיוחד לצעירים שבהם, את הערכים שמימושם יוביל להמשך חיים משותפים וטובים במקומות בהם קיים מגוון אוכלוסיה, כמו רמלה ולוד". 
ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך את המייסדים, ראש לשכת עורכי הדין עו״ד אפי נוה, ממונה המחוז עו״ד אבי חימי ומנחת הטקס עו״ד רעות שדה, על בחירתם ברמלה והוסיף: "מיום זה ואילך רמלה קולטת לתוכה פרסטיז'ה, בית פרקליט שמרכז 18 אלף עורכי דין, אתיקה, מוסר, כבוד ותכנים".                                                
ראש לשכת עורכי הדין בישראל, עו"ד אפי נוה, דיבר על חשיבות הקמת בית הפרקליט דווקא בעיר רמלה ואמר: "אנחנו מרגישים שאנחנו מחוברים לשטח, גם באמצעות הקמת לשכות הקשר והנגשת שירותי הלשכה לכל עורכי הדין בכל מקום שהוא, כולל בישובים המרוחקים מהמרכז". עו"ד נוה החמיא לראש העירייה, יואל לביא, על תרומתו לקידום העיר ב-23 שנות כהונתו והציע לו להקצות שטח ציבורי לטובת הקמת בית קבע למחוז המרכז בעתיד.  
יו"ר מחוז המרכז (בהקמה), עו"ד אבי חימי, אמר כי פתיחת בית הפרקליט היא צעד נוסף ומכונן בהגשמת חזון מחוז המרכז כמחוז נפרד ועצמאי". 
מנכ"לית המחוז, עו"ד אביטל אוזן, אמרה בנאומה: "כולנו מצפים בקוצר רוח להשלמת הליכי החקיקה המובטחים ולהקמתו של המחוז". 
האירוע החגיגי והמרשים הסתיים בקביעת מזוזות בכניסה לבית הפרקליט ובחדריו, בידי השופט שפיצר, עו"ד נוה, ראש עיריית רמלה, יואל לביא ועו"ד אבי חימי.  
 
 
חזרה
Facebook