רמלה - קרובה ללב שלך

,

עיר ירוקה ובריאה

עיר ירוקה

תושבים יקרים,
רמלה שמה לה ליעד לשמור על עיר נקייה ומטופחת תוך הגברת המודעות לנושאי מחזור, איכות הסביבה ושיפור פני העיר. אני שמח לבשר לכם, שעיריית רמלה מרחיבה בימים אלה את מערך המחזור בעיר. עד היום העברנו בקבוקי פלסטיק, נייר וקרטון למחזור. מהיום נמחזר כולנו גם את האשפה האורגנית – את שאריות המזון, הירקות והפירות, שיועברו אל אתר מיוחד לייצור קומפוסט. כך נוכל כולנו להגדיל את שיעור המחזור ולהקטין באופן משמעותי את כמות האשפה המועברת, באמצעות משאיות, לאתרי הטמנה בנגב.     
נציג העירייה שהגיע לביתכם וצייד אתכם בפח אשפה קטן לאשפה האורגנית (שאריות המזון), הסביר ותדרך אתכם כיצד יש לבצע את הפרדת האשפה. בעלון זה תמצאו הסבר מפורט ואיורים היכן יש להשליך כל סוג פסולת.
בצמוד לפחים הרגילים בחדר האשפה, או במגרש החניה הוצבו ע"י העירייה פחים חדשים בצבע חום, אליהם יש להשליך את האשפה האורגנית היישר מהפח החום הקטן שקיבלתם לביתכם. לשאלות נוספות ניתן לפנות למוקד העירוני 108.          
תושבים יקרים, מדובר בשינוי אמיתי שאתם חלק חשוב ממנו. שיתוף הפעולה של כל אחד ואחד מאיתנו הינו תנאי הכרחי להצלחת התהליך. הצלחתו תניב תרומה חשובה למען איכות הסביבה ואיכות החיים בעירנו. אני גאה בכך שהעיר רמלה נבחרה כאחת הערים המובילות בארץ למימוש מהפכת הפרדת האשפה למחזור!
השכונות הראשונות בפרויקט: רמת דן, יובלים, גני דן, קרית האמנים וקרית מנחם בגין.
רמלה קרובה ללב שלך!
למענכם ולשירותכם תמיד 
יואל לביא
ראש העירייה
חזרה
Facebook