רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - תרבות

הצלחה לאירועי חג החנוכה 2019 ברמלה- אלפים מילדי ותושבי רמלה חגגו את אירועי חג החנוכה

ילדי ותושבי רמלה נהנו במהלך חג החנוכה ממגוון עשיר של אירועים, מופעים ופעילויות לכל המשפחה. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: התרגשתי במהלך החג לפגוש אלפים מילדי ותושבי רמלה שהגיעו באהבה ונהנו משלל אירועי חנוכה שארגנה העירייה. רמלה עיר של תרבות ובכוונתנו להמשיך ולהנגיש לתושבי העיר מגוון עשיר של אירועי תרבות


אלפים מילדי ותושבי רמלה נטלו חלק פעיל בשלל האירועים שהתקיימו בחג החנוכה    התש"ף –2019 .  אירועי חנוכה התקיימו במעמד ראש העיר  מיכאל וידל, סגניו אברהם אילוז, מאור אשש ואברהם דזורייב, חברי מועצה, רבנים ותושבים.

ראש העיר ברך על הצלחת האירועים והדגיש, כי העירייה משקיעה משאבים רבים בפיתוח ושדרוג תרבות הפנאי של תושבי העיר. "אני שמח על ההשתתפות של ילדי ותושבי העיר באירועי חג החנוכה 2019.  החג השנה כלל  סל תרבות עשיר ומגוון פעילויות, הצגות ומופעים לילדי העיר והוריהם".

ראש העיר ציין כי התרגש במהלך החג לפגוש אלפים מילדי ותושבי רמלה שהגיעו באהבה ונהנו משלל אירועי חנוכה שארגנה העירייה. "אני רואה חשיבות רבה בקיומם של אירועי החג ואירועי תרבות לאורך כל השנה, רמלה עיר של תרבות ובכוונתנו להמשיך ולהנגיש לתושבי העיר מגוון  עשיר של אירועי תרבות. אני מודה לכלל הגורמים השותפים להפקת האירועים ומימונם, לשר הפנים והשר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל אריה דרעי, למנכ"ל העירייה רונן עזריה ולצוות אגף ספורט ואירועים בניהולו של ניסים רון וצוותו, למ"מ מנהל רשת המתנ"סים ומנהל היכל התרבות יגאל כהן, היחידה התורנית בעירייה ולכלל מחלקות העירייה שעמלו על הצלחת האירועים, כל אחד וחלקו".                                                                                                            

במסגרת האירועים הרבים שהתקיימו בעיר נהנו ילדי רמלה ממופע קרקס, מתנפחים, ים של הפתעות לילדים, הצגות ילדים בהם ההצגה סבא טוביה, צ'יקטה, טורניר כדורגל , מופע החיים טובים, מופע קסמים, סדנאות יצירה, הפקה מוסיקלית "אחד מול כולם" עמדות משחק, וטקסי הדלקת נרות, טברנה מרגשת "שישי שמח" עם  ירון אילן שמתקיימת היום (שישי  27.12.19 ) פעילויות בספריית בלפר, בבתי הכנסת, בשלוחות רשת המתנ"סים ועוד
 
 


 
חזרה
Facebook