רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - ספורט

מקום שלישי באליפות אירופה ללוחם הטאקוונדו נמרוד קרביצקי מרמלה

תנו כבוד. הישג נוסף לספורטאי ענף הטאקוונדו ברמלה, כאשר לוחם הטאקוונדו, נמרוד קרביצקי ממועדון רמלה, זכה במדליית ארד ובמקום השלישי באליפות אירופה, שנערכה בשבוע שעבר בדבלין שבאירלנד.

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל, ברך על הזכייה וציין, כי הישגי ספורטאי הטאקוונדו של רמלה, מביאים כבוד רב לעיר לספורטאים ולמועדון. ראש העיר הדגיש, כי רמלה הפכה למוקד ארצי בענף הטאקוונדו, ורק לפני כשבוע אירחה רמלה אליפות בינלאומית בהשתתפות 29 מדינות, במסגרתה זכו ספורטאי רמלה ב-15 מדליות בהן 6 מזהב.

מאמן נבחרת ישראל ומאמנו של נמרוד ממועדון שרעבי אומנויות לחימה, ברמלה, יחיעם שרעבי, ציין כי מדובר בהישג יפה של נמרוד שהתחרה במשקל 68 ק"ג ( משקל אולימפי). שרעבי  הוסיף, כי הוא מקווה שהישגים אלה של לוחמי מועדון רמלה יניבו גם השתתפות באוליפיאדת טוקיו.

יצוין, כי נמרוד קרביצקי זכה בארד, אחרי ניצחונות על איטליה, ארמניה ורוסיה ברבע הגמר, והפסד לבולגריה בחצי גמר. 

קרביצקי זמן קצר לאחר העלייה לפודיום: "אני מאושר מהתוצאה. הוכחתי לכולם שאני הטובים באירופה. אני יודע שאני מסוגל ליותר ולסיים בכל יום נתון בראש הפודיום. אמשיך להסתכל קדימה ולעבוד קשה במטרה לעבור את המיונים, באפריל לאוליפיאדה. תודה למאמן יחיעם שרעבי שמאמין בי בכל הדרך ונותן הכול בשביל שאצליח להיות בין הטובים בעולם ובדרך למטרה הנחשפת, אולמפיאדת טוקיו. תודה גם לעיריית רמלה ולראש העיר אשר תומכים בנו הספורטאים ומאפשרים לנו להתאמן בתנאים הכי הטובים שיש!".

יש לציין, כי גם אבישג סמברג 49 ק״ג  מרמלה, זכתה להישג יפה כאשר קטפה את המקום ה-5 באליפות אירופה, לאחר שניצחה בשמינית גמר מתחרה מהולנד והפסידה ברבע הגמר לאוקראינה.


חזרה
Facebook