רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - ספורט

בהצלחה לאלופה ומחזיקת גביע המדינה אליצור רמלה בעונת המשחקים 2019-2020

בהצלחה לאלופה ומחזיקת גביע המדינה
אליצור רמלה בעונת המשחקים 2019-2020

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, בירך את השחקניות צוות המאמנים ואוהדי הקבוצה בשנה טובה של שחזור הישגי הקבוצה והדגיש את מחויבותו לאלופת ליגת הנשים בישראל

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, בירך בשנה טובה והצלחה את בנות אליצור רמלה בכדורסל, מאמנה אלי רבי , צוות העוזרים ואוהדי הקבוצה, שהחלו במוצ"ש האחרון את האימונים לקראת עונת 2019-2020. ראש העיר וידל, ציין לשבח את הישגי הקבוצה שכזכור חזרה בעונה הקודמת לקדמת במת כדורסל הנשים בישראל כשגרפה דאבל נוסף, אליפות וגביע מדינה והייתה לקבוצה הטובה ביותר במדינה.

וידל הדגיש את מחויבותו להצלחת הקבוצה שתשחק השנה גם בזירה האירופית. וידל: "אני מברך אתכם בשנה טובה מלאה בהישגים, הן בזירה המקומית והן בזירה האירופית כראוי לאלופת המדינה. נמשיך לתמוך ולחזק את ענף הכדורסל בעיר. אני מודה לאוהדי הקבוצה הנאמנים שמלווים אותנו במשך שנים ומקווה עבורם, עבור השחקניות ועבור רמלה כולה לשחזר את העונה המוצלחת משנה שעברה, בהצלחה".

מאמן הקבוצה אלי רבי, שפתח את אימוני הקבוצה השבוע הודה לראש העיר על הדברים וציין כי הוא, השחקניות וצוות עוזריו, יפעלו ויעשו ככל יכולתם להביא גם בעונה הקרובה הישגים.  מנהל אגף הספורט בעיריית רמלה ניסים רון, שמלווה את הקבוצה מזה שנים רבות, בירך את השחקניות, המאמן ועוזריו בשנה טובה ומוצלחת.

יו"ר חוג אוהדי אליצור רמלה נשים, דביר לוי, שנכח עם חבריו האוהדים בפתיחת אימוני הקבוצה ובעת טכס הרמת הכוסית לשנה החדשה, הדגיש את שמחת האוהדים, מסירותם ואהבתם לקבוצת אליצור. לוי הודה לראש העיר על התמיכה בקבוצה והוסיף, כי אוהדי הקבוצה מקווים לשחזר את העונה הקודמת של אליצור, שזכתה הן באליפות המדינה והן בגביע המדינה. "זו ההזדמנות לקרוא לכל הרמלאים אוהבי הספורט והכדורסל להצטרף אלינו למסע המופלא של הקבוצה האהובה שלנו בעונה הקרובה שתשחק גם באירופה." כזכור קבוצת אליצור רמלה נשים היא הקבוצה היחידה בארץ שעשתה היסטוריה ב-2011 כשזכתה בגביע אירופה במסגרת היורו קאפ.
 
חזרה
Facebook