רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - ספורט

הישג מדהים למרכז הטניס רמלה

הישג מדהים למרכז הטניס רמלה

קבוצת "ליגת על נערים" של מרכז הטניס ברמלה זכתה באליפות המדינה

קבוצת הבנות "ליגת על נערות" זכו בסגנות אליפות המדינה בטניס. ראש העיר מיכאל וידל: ברכות לנערים ולנערות המביאים כבוד רב לעיר ולמרכז הטניס שמייצר אלופים

הישג יפה לקבוצת  "ליגת על נערים" של מרכז הטניס רמלה, שזכתה בסוף שבוע שעבר באליפות המדינה בטניס, לאחר שניצחה בגמר את מרכז הטניס כפר סבא.  קבוצת "ליגת על נערות" של רמלה זכתה בתואר סגנית אלופת המדינה, לאחר שנוצחה בגמר ע"י מרכז טניס מכבי נתניה.                                                                                                                       סגל הבנים האלופים של רמלה הכולל את אופק שימנוב, דניאל גמילי,יניב זוהר ויונתן לידר בהדרכתו המסורה של המאמן אריאל שימנוב, הציגו טניס ללא פשרות ובנחישות ראויה להערכה ניצחו במשחק הגמר והביאו את תואר האליפות לרמלה.                                        

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, בירך על זכיית הבנים באליפות וזכייתן של הבנות בסגנות וציין, כי מרכז הטניס רמלה מייצר ספורטאים אלופים וכי ההישגים מביאים כבוד רב לעיר רמלה, לספורטאים ולמרכז הטניס.                                                                            

קבוצת "ליגת על נערות" של רמלה זכתה כאמור בתואר סגנית אלופת המדינה. סגל רמלה כלל את הטניסאיות אגם גמליאל, חן עזרא ועלמה יוסף.  מנהל אגף הספורט ניסים רון, שיבח את צוות מרכז הטניס על ההישג הציין לשבח את הטניסאים והטניסאיות של מרכז הטניס רמלה על הכבוד שהביאו לעיר רמלה. מנהל מרכז הטניס ברמלה טירן בוקובזה, ברך את השחקנים ואת המאמן אריאל שימנוב על ההישגים המרשימים של קבוצות הנערים והנערות. 
 
חזרה
Facebook