רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - ספורט

בפעם העשירית אליצור נווה דוד רמלה אלופת המדינה בכדורסל

יש אליפות
בפעם העשירית אליצור נווה דוד
רמלה אלופת המדינה בכדורסל

בנות רמלה זכו באליפות המדינה בכדורסל לעונת 2018-2019 . ראש העיר מיכאל וידל: הישג שמביא כבוד רב לקבוצה ולעיר רמלה. ברכות לשחקניות, למאמן ולאוהדים המסורים

יש אליפות! דאבל חלומי לאליצור נווה דוד רמלה שזכתה הערב באליפות המדינה בכדורסל לעונת 2018-2019. בנות רמלה ניצחו את מכבי אשדוד 80:81 במשחק מותח וסגרו 3:0 חלק במשחקי הפלייאוף במסגרת גמר אליפות המדינה. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, בירך על הזכייה בצלחת האליפות העשירית של הקבוצה ואמר: "מדובר בהישג חסר תקדים של הקבוצה שזכתה לא מזמן גם בגביע המדינה. הישג ודאבל מדהים שמביא כבוד רב לקבוצה ולעיר רמלה. ברכות לשחקניות ששיחקו עם כל הלב והנשמה, למאמן אלי רבי וצוותו ולאוהדים הנפלאים והנאמנים של הקבוצה". מאמן אליצור אלי רבי: "אני נרגש מהמעמד. רציתי לחזור עם הקבוצה לקדמת הבמה ועשינו את זה בגדול. האליפות מגיעה לנו. ניצחנו את כל המשחקים המכריעים ועשינו 9:0 מדהים. אני מצדיע לבנות שהגיעו למשחקים החשובים כמו שצריך".

מנהל מחלקת הספורט בעיריית רמלה ניסים רון, שיבח את שחקניות הקבוצה וצוות המאמנים ואמר, כי כל אליפות מרגשת, אך האליפות העשירית של אליצור, לאחר חמש שנים של היעדרות מקדמת הבמה, היא הישג מדהים ומרגש.

קפטנית הקבוצה  שחקנית הנשמה שירן צעירי: "אין יותר כיף מלנצח ולהביא אליפות לרמלה במיוחד שזה דאבל מתוק ומדהים". מזל טוב!
 
 
חזרה
Facebook