רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - נדל"ן

היתר בנייה לפרויקט מחיר למשתכן ברמלה

אתר YNET:   

היתר בנייה לפרויקט מחיר למשתכן ברמלה

הפרויקט הוא חלק מתוכנית שקידמה עיריית רמלה להקמתם של כ-3,800 דירות בפרויקט שכונת נאות שמיר - מערב רמלה.  היתר הבנייה לחברה ניתן לשלב הראשון בפרויקט מחיר למשתכן. השכונה כוללת שימושים מעורבים של מסחר ותעסוקה, שבילי אופניים, מבני ציבור, פארק, מתחמי ספורט ועוד

 כחצי שנה לאחר ההגרלה לזכאים, חברת פרשקובסקי דיווחה כי קיבלה היתר בנייה לשלב הראשון בפרויקט מחיר למשתכן בנאות יצחק שמיר- רמלה מערב. כתבת אתר YNET, בילי פרנקל דיווחה, כי מנכ"ל החברה, חיים קראדי, מסר כי הזוכים יוזמנו לבחור את הדירות בתחילת חודש פברואר 2018, וכי להערכתו, הדירות יימסרו בתחילת שנת 2021.

מדיווח אתר  YNET עולה, כי הפרויקט צפוי לכלול בשלב הראשון שלושה בניינים בני 22 קומות ו-327 יחידות דיור, כאשר 80% מהדירות ישווקו במסגרת תוכנית מחיר למשתכן. שלב ב' יכלול שני בניינים בני 22 קומות ואחד של 28 קומות, עם 359 יחידות דיור - 80% מתוכן יוקצה למחיר למשתכן.

הפרויקט הוא חלק מתוכנית לה/6/170, שקידמה עיריית רמלה להקמתם של כ-3,800 דירות בפרויקט שכונת נאות שמיר - מערב רמלה. החברה זכתה במכרז לפני כשנה וחצי. השכונה כוללת שימושים מעורבים של מסחר ותעסוקה לאורך השדרה הראשית, שבילי אופניים, מבני ציבור, פארק, מתחמי ספורט ועוד. 

השכונה גובלת לכל אורכה מצד מערב בכביש 200 המהווה ציר תחבורתי חדש שבנייתו החלה על ידי חברת נתיבי איילון. הכביש מתחבר במחלף בחלקו הדרומי עם כביש 431 ובחלקו הצפוני לכביש 44 בכניסה הצפונית הראשית לעיר. על פי התכנון, כביש 200 יאפשר שתי כניסות ויציאות נוספות לעיר ממערב ויתחבר לכביש 431 ורחוב הזית, שישחרר עומסי תנועה בכניסות וביציאות מהעיר.
 
חזרה
Facebook